O mnie

Cześć wszystkim,

     Mam na imię Paweł i FOTOGRAFIĄ zajmuję się od wielu lat. Wszystko zaczęło się od zakupu kompaktu do ,,pstryknięcia” okazjonalnej fotki rodzinnej lub przedmiotu na aukcje 🙂 Po kilku chwilach nadszedł czas na pierwszą lustrzankę, z którą przerodziło się to w hobby. I tak oto teraz, po wielu przewertowanych książkach i czasopismach, zagubieniu się w czeluściach internetu w poszukiwaniu informacji, jest to moja PASJA -fotografowanie innych. Dlatego w każde wciśnięcie migawki wkładam całe serce – stąd efekty, które pragnę przedstawić wszystkim na tej stronie.

     Posiadając aparat w ręku mam oczy dookoła głowy, aby uwiecznić Wasze najważniejsze chwile w życiu. Jedną z takich chwil jest wypowiedzenie sakramentalnego TAK na ślubnym kobiercu, lecz chętnie pracuje również w plenerze z kobietami, parami, dziećmi czy całymi rodzinami oraz sesjami w studio.
Oferuję bardzo szeroki zakres kategorii fotografii od chrzcin, przez portrety aż do ślubów , dlatego zapraszam do szczegółów Oferty.

     Zachęcam do śledzenia strony,chętnie poznam wasza opinie o mojej pracy. Mile widziana aktywność w postaci komentowania oraz udostępniania. Osoby chcące aby uwiecznić na zdjęciach ulotne chwilę z ich życia zapraszam do kontaktu.